Ďakujem, odíďte.

Autor: Alexander Patkoló | 1.12.2011 o 18:30 | Karma článku: 17,08 | Prečítané:  2571x

Cirkus, ktorý za poslednú dobu zažívame s údajne odchádzajúcimi lekármi a lekárskymi odborármi, je už trápny. Čo vlastne chcete, páni odborári ?

Tých skutočných 99 % populácie nikdy nedostane naraz štedré 300 eurové zvýšenie platu a tu sa to niekomu máli ? A to im podľa novín v noci ponúkli viac ???!!!

Väčšina ľudí musí ťažko makať na päťsto či šestoeurovú žobračenku. Tie šičky z Hencoviec, ktoré štrajkovali minulý rok a na ten štrajk mali skutočný dôvod, majú podľa novín 310 eur v hrubom.... Moja babka pracovala celý život a nemá dôchodok ani 300 eur. Takže páni odborári, poviem vám to úprimne.... ste vulgárni vydierači, nič iné. Máte moc, tak ju zneužívate.

Poďme štrajkovať i my ostatní ! Nech je v tomto nefunkčnom štáte konečne zábava ! Keď môžu lekári, prečo by nemohli trebárs smetiari ? Veď aj im by sa hodil západniarsky plat. Aj oni nás môžu ľahko vydierať. Za dva tri týždne by bolo všade toľko smradu, že aj pred nimi by sme všetci padali na zadky.

Odborári, keď chcete mať trikrát viac než teraz, založte si súkromné kliniky alebo choďte konečne na ten západ, prestaňte sa tým iba vyhrážať. No tak prídu miesto vás Ukrajinci, no a čo ? Každý je nahraditeľný.

Pán MUDr. Kollár a spol., prečo nehovoríte o tom, že väčšina z vás má slušný bočný príjem za množstvo predpísaných liekov ? Z klinických štúdií ? Z platených nadštandardných služieb ?

Človek s rovnakou praxou ako mám ja, ktorý v Londýne či v Bruseli robí rovnakú prácu ako ja, má - odhadujem - tak tri a pol až štyrikrát viac ako ja. Mám preto začať štrajkovať ? Pán MUDr. Kollár a spol., mnohí z nás by na západe zarobili trikrát, štyrikrát viac, než zarobia tu. Nielen lekári. A predsa sa nechovajú ako Vy. Tak keď chcete zarábať trikrát viac než tu, tak už konečne choďte ! Nie je to ľahké, že ? Dám Vám tip, na stránke www.profesia.sk práve hľadajú lekárov kdesi do Arábie. Tak tam rýchlo utekajte, dobre Vám zaplatia.

Do toho, odíďte, nech nemusíte trápne zneužívať inštitút práceneschopnosti. Prestaňte brať celú spoločnosť, ľudí ktorí na vás závisia a veria vám, za rukojemníkov. Už sa na vás nechcem každý večer pozerať v správach. Už konečne choďte do...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?